Profesionálna tlač v Primaprinte

Jedna z našich kľúčových činností, na ktorú sa špecializujeme. Ponúkame komplexné tlačové služby. Ofsetová tlač vhodná pre veľké náklady sa realizuje na špičkových strojoch. Pre menšie náklady ponúkame digitálnu veľkoformátovú (interiérovú, exteriérovú) i maloformátovú tlač. Našou prednosťou je vysoká kvalita tlače, široká rada dokončovacích procesov.

Návrh a tlač vizitiek a propagačných materiálov

Navrhneme a vytlačíme vám vizitky, letáky, katalógy a iné propagačné materiály. Tlačíme z dodaných podkladov, ale tiež rýchlo vybavíme zákazky od počiatočného grafického návrhu.

Periodická tlač a časopisy

Zahŕňa tlač novín a časopisov, ktoré sme schopní vyrobiť v krátkych lehotách.

Firemné hospodárske tlačivá

V kategórii hospodárske tlačivá nájdete široký sortiment rôznych tlačív a formulárov, ktoré môžete potrebovať. Tieto tlačivá za výhodné ceny majú široké možnosti využitia ako halvičkové papiere pre faktúry a objednávky, dodacie listy, skladové karty, cestovné príkazy, a množstvo ďalších tlačív a formulárov.

Digitálna tlač

Profesionálna technológia digitálnej tlače je ideálnym riešením pre kvalitné plnofarebné aj čiernobiele tlačoviny v nákladoch od jedného do tisícov kusov alebo s expresným termínom realizácie.

Veľkoformátová tlač

Technológia veľkoformátovej tlače, ktorú používame, umožňuje kvalitnú tlač na širokú škálu materiálov určených do exteriéru ako aj interiéru. Tlač je UV stabilná a vodeodolná.