hospodárske tlačivá

Hospodárske tlačivá sú určené na interný chod firiem. Väčšinou sa jedná o tlačoviny administratívneho charakteru ako hlavičkové papiere, objednávky, skladové karty, formuláre a iné.

Tlač hlavičkových papierov

Tlač hlavičkových papierov

Hlavičkový papier je dôležitým prvkom firemného image. Na hlavičkovom papieri firmy odovzdávajú klientom a obchodným partnerom svoje oznámenia, obchodné ponuky, faktúry a pod.

Prima Print Tlačiareň to vie kvalitne a rýchlo

Ak si chcete nechať zhotoviť hlavičkový papier firmy práve u nás, môžeme vám ponúknuť farebnú jednostrannú či obojstrannú tlač v špičkovej kvalite.

Vytvorte si vlastnú identitu.

Hlavičkové papiere

Ponúkame cenovo výhodnú tlač hlavičkových papierov ofsetovou technológiou vo vynikajúcej kvalite a za nízku cenu.

Každá písomnosť odchádzajúca z firmy by mala byť na hlavičkovom papieri. Kvalitný hlavičkový papier okrem toho, že zaujme a klient Vás okamžite identifikuje obsahuje aj všetky vaše dôležité kontakty a údaje.

Hlavičkový papier je jedna z najbežnejších tlačovín určených pre vlastné použitie podnikov. Jedná sa o listy, ktoré obsahujú v niektorej zo svojich častí logo alebo značku firmy. Hlavičkové papiere sú určené predovšetkým pre styk s verejnosťou. Sú vhodné napríklad pre bežnú korešpondenciu, archivačné záznamy a faktúry.

Tlačivá (aj samoprepisovacie)

Ušetríte si čas prepisovaním. Tlač prepisovacích tlačív Vám zabezpečíme na tenký samoprepisovací papier v rôznych formátoch zlepených do blokov.

Trhacie bloky

Chcete si niečo rýchlo poznačiť, pripomenúť  dôležité veci, máme pripravené pre Vás poznámkové  bloky, trhacie, viazané, potlačené, s firemným logom...

Poštové poukážky, obálky

Poštové obálky s potlačou sú imidžové tlačivá firmy, ktoré identifikujú odosielateľa aj bez ich otvorenia. Spolu s poštovými poukážkami dotvárajú Vašu firemnú kultúru. Na poštové obálky sa tlačia i Vaše kontaktné údaje, ktoré uľahčia prácu pri odosielaní spätných  zásielok.

Samolepiace etikety

Pre rýchle označenie tovaru sú najlepšie vhodné samolepiace etikety. Materiál z čoho sú vyrobené závisí od prostredia v akom budú použité, na aký povrch sa nalepí etiketa...Obráťte sa na Nás a my Vám vyberieme najoptimálnejšie riešenie.

Tlač samolepiek sa vytvára z poskytnutých tlačových dát, alebo vám samolepky vyrobíme v našom grafickom štúdiu podla návrhu.

Tlač etikiet 

Etikety sú tlačoviny, ktoré sa delia na samolepiace a nelepiace. V oboch prípadoch sa ale jedná o tlačovinu, ktorá väčšinou označuje akýkoľvek výrobok, alebo výrobný postup.