propagačné materiály

Prezentujete sa s nimi, aby ste boli neprehliadnutý
 

Postaráme sa o tlač všetkých vašich propagačných materiálov, či už sa jedná o letáky, plagáty, vizitky alebo iné prospekty. Naša plnofarebná tlač je zárukou veľmi kvalitnej potlače a to aj jemných detailov. Prenechajte starosti s tlačou reklamných materiálov na odborníkov s bohatými skúsenosťami.

tlač vizitiek Topoľčany

Tlač propagačných materiálov

Naša firma sa zaoberá aj výrobou propagačných materiálov, vizitiek, letákov, firemných prospektov, plagátov, kalendárov a pohľadníc. Kombináciou kvalitných grafických papierov a našich špeciálnych polygrafických technológií, vám vytvoríme reprezentatívne tlačoviny priamo na mieru a podľa predstáv vašej spoločnosti.

Tlač letákov

Tlač letákov je asi najčastejšie využívaná tlačiarenská služba. Tlač reklamných letákov vo väčších nákladoch je pri použití ofsetovej tlače veľmi výhodný. Ofsetová tlač letákov je výhodná aj vzhľadom k papieru. Dokážeme tlačiť presné detaily aj na menej kvalitný papier.

Reklamné letáky pre vás vytlačíme v našej prevádzke v Továrnikoch, okres Topoľčany. Okrem tlače letákov pre vás zariadime aj ďalšie doplnkové služby ako je balenie, laminovanie, kompletizácia alebo expedícia.

Lacná tlač letákov, plagátov, vizitiek

Lacná tlač letákov a plagátov ofsetovou alebo digitálnou technológiou. Dodanie vieme zabezpečiť vlastnou dopravou kamkoľvek na Slovensko.

Vizitky

Dobrý obchodník je vždy v správnom čase na správnom mieste a s vizitkou. Poradíme Vám aby Vaša vizitka zaujala, spracujeme grafický návrh, ktorý korešponduje s identitou vašej firmy.

Naše vizitky tlačíme na starostlivo vybrané materiály. Tlač vizitiek je vykonávaný na moderných strojoch, ktoré zaisťujú vysoko kvalitnú tlač. Okrem samotnej tlače vizitiek ďalej ponúkame vytvorenie grafického návrhu vizitky podľa vašich požiadaviek.

Výroba vizitiek

Vykonávame expresnú výrobu vizitiek v Topoľčanoch. Vizitky si u nás môžete objednať a my vám ich vyrobíme a zašleme na akékoľvek miesto v SR. 

Letáky, prospekty, plagáty

Sa používajú ako reklamná, propagačná tlačovina. Informujte o aktuálnych akciách a novinkách na letákoch. Ak sa chcete prezentovať reprezentačnejším stvárnením, vytvoríme Vám  prospekt, ktorý je viacstránkova reklamná tlačovina

Katalógy, foldre

Chcete informovať o novom sezónnom tovare o nových produktoch o ponúkaných dovolenkových destináciach ?  Vypracujeme vám katalóg, ktorý Vám poslúži na dlhšie časové obdobie, väčšinou jedného roka, alebo sezóny. Samozrejmosťou je aj vypracovanie grafiky, aby s kvalitnou tlačou spĺňal čo najdokonalejšie predstavy o reprezentatívnom katalógu Vašej firmy.

Kalendáre, diáre, pohľadnice

Toto sú  veci, ktoré sú stále po ruke a na očiach preto sú veľmi vhodné ako propagačné materiály pre Vás. Nenechajte si objednanie na záver roka, keďže ako viete sú na jeden kalendárny rok.

Výhodná cena tlače

Lacná tlač letákov, plagátov, katalógov digitálnou aj ofsetovou technológiou. Dodanie vytlačených produktov vieme zabezpečiť vlastnou dopravou. Presvedčte sa v kalkulačnom formulári, že ceny tlače sú naozaj veľmi nízke.